Kategorie

Noční krém 50 ml ZNOVU NA SKLADĚ Zobrazit v plné velikosti

Noční krém 50 ml ZNOVU NA SKLADĚ

Speciální noční krém s kaviárovým extraktem je lehký noční krém na bázi moderní koncepce emulze typu w/o. Vytváří na pleti obličeje, krku a dekoltu velmi lehkou, ale účinnou pečující ochrannou vrstvu. Dá se proto použít jako denní krém pro suchou pleť, popřípadě krém do nepříznivého počasí. Kromě speciálního kaviárového extraktu obsahuje skvalan, pantenol a rostlinné hydratační látky.

Více informací

kk-02

790 Kč

Zákazníci také koupili tento produkt

1 Další produkty ve stejné kategorii

Pro výrobu této kosmetiky využíváme extraktu z jiker jeseterů chovaných na fakultní farmě. Náš způsob získání jiker je ale inovativní a odlišuje nás od konkurence. Jikry totiž získáváme speciální metodou, při které jeseteři zůstávají naživu. A protože při tomto způsobu nikdy žádné rybě neublížíme, nazvali jsme takto získaný produkt jako přátelský k jeseterům, tedy Sturgeon friendly. Tento motiv je také zvolen na jako ochranná známka našich produktů. Vlastnoručně zpracovaný extrakt z jiker pak používáme jako unikátní složku speciálně vyvinuté kosmetiky. Od počátku jsme chtěli, aby naše kosmetika byla maximálně účinná. Proto jsme zvolili cestu nejvyšší kvality. Kromě šetrného zacházení s jesetery se tak naše kosmetika vyznačuje rovněž vysokou koncentrací Sturgeon friendly extraktu na úrovni až 0,5%.

 

 

 

- Jediný kosmetický výrobek na trhu se zaručeným českým původem kaviárového extraktu.

- Při výrobě je používán extrakt z jiker získaných neinvazivní metodou.

- Vysoký obsah extraktu z pravého jeseteřího kaviáru - 0,5%.

- Výsledek spoupráce našich vědců a komerční sféry.

 

Složení  Ingredients /INCI/ : Aqua, Squalane, Glycerin, Panthenol, Polyacrylamide, Tocopheryl Acetate, Oleyl Erucate, Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Laureth -7, Glyceryl Stearate, Caviar Extr., Butyrospermum Parkii Butter, Amorphophallus Konjac Root Extr., C13-14 Isoparaffin, Ethylhexylglycerin, Propyl Gallate, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE