Kategorie

163. Hromadný poloumělý výtěr candáta obecného (Sander lucioperca L.) v recirkulačním akvakulturním systému Zobrazit v plné velikosti

163. Hromadný poloumělý výtěr candáta obecného (Sander lucioperca L.) v recirkulačním akvakulturním systému

Policar, T., Blecha, M., Křišťan, J., 2016. Hromadný poloumělý výtěr candáta obecného (Sander lucioperca L.) v recirkulačním akvakulturním systému. Edice Metodik, FROV JU, Vodňany, č. 163, 24 s.

Více informací

60 Kč

Customers who bought this product also bought:


Cílem této práce bylo poloprovozně ověřit technologický postup poloumělého výtěru candáta obecného, který byl realizovaný v recirkulačním akvakulturním systému (RAS) produkčního rybářského podniku Ing. Jaroslav Švarc – chov ryb. Celý postup vycházel z vědeckých výsledků, které byly dříve publikovány týmem našich spolupracovníků. V průběhu ověřování celého technologického postupu byl vypracován návrh, dále optimalizované využití a detailní popis jednotlivých chovatelských úkonů a technologických opatření spojených s poloumělým výtěrem generačních candátů realizovaných v RAS. V průběhu inkubace jiker a u vytřených generačních ryb byla během tohoto postupu použita umělá hnízda a byly aplikovány protiplísňové koupele. Naší snahou bylo zajištění synchronizované, efektivní, stabilní a předvídatelné produkce kvalitních larev a vysokého přežití vytřených generačních ryb v provozu produkčního rybářského podniku.


Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !Z důvodu preventivních opatření proti šíření koranaviru se mohou zásilky z našeho eshopu zpozdit. Děkujeme za pochopení.


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE