Kategorie

124. Praktické ověření technologie chovu kapra obecného se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin Zobrazit v plné velikosti

124. Praktické ověření technologie chovu kapra obecného se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin

Mráz, J., Zajíc, T., Wagner, L., Kozák, P., Zrostlík, Picková, J.

Více informací

60 Kč

Cílem této ověřené technologie je jednak poskytnout výrobním rybářským podnikům propracovaný technologický postup a informace nezbytné pro efektivní chov kapra obecného se zvýšeným obsahem n-3 mastných kyselin a dále podat návod na jeho správné zpracování a způsob přípravy, který zabezpečí zachování a plné využití těchto n-3 mastných kyselin ve výživě člověka, při co možná nejnižších nákladech. Domníváme se, že pro českou populaci je nesmírně důležité zvýšit příjem rybího masa pro jeho nesporné kvality. Kvalitní rybí surovina a hlavně obsah n-3 PUFA tak najde možnost využití nejen pro široké spektrum spotřebitelů, ale také v léčebném a rekonvalescenčním procesu, jak jsme popsali výše. Chovatelé ryb (rybářské podniky) budou moci získat marketingový argument, kdy český kapr bude před veřejností identifikován jako dieteticky vysoce hodnotná potravina a tím se tržní hodnota produktu i konkurenceschopnost oboru rybníkářství v Čechách zvýší.

Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !Z důvodu preventivních opatření proti šíření koranaviru se mohou zásilky z našeho eshopu zpozdit. Děkujeme za pochopení.


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE