Kategorie

119. Metodické postupy při aplikaci hybridizačních programů u ryb v podmínkách českého rybářství Zobrazit v plné velikosti

119. Metodické postupy při aplikaci hybridizačních programů u ryb v podmínkách českého rybářství

M. Kocour, M. Flajšhans, V. Kašpar, D. Gela, M. Hulák, M. Rodina, O. Linhart, 2011. Metodické postupy při aplikaci hybridizačních programů u ryb v podmínkách českého rybářství. Edice Metodik (technologická řada), FROV JU Vodňany, 2011, č. 119, 53 s.

Více informací

60 Kč

Zákazníci také koupili tento produkt

Cílem této metodiky je podat ucelený návod na využití hybridizačních programů u ryb v podmínkách českého rybářství ve světle nových poznatků zejména z oblasti populační genetiky. Postupy uvedené v metodice ukazují, jak získat vysokoužitkové hybridy, popř. nové linie/plemena pro jejich další využití ve šlechtitelských programech a zlepšit tak užitkové vlastnosti ryb (rychlost růstu, přežití, popř. výtěžnost jedlých částí těla) v produkčních chovech a dosáhnout tak vyšší efektivity rybí produkce.

 Vydání publikace bylo uskutečněno za finanční podpory projektu MŠMT OP VK:

Inovace prezenčního studia bakalářského studijního oboru rybářství (CZ.1.07/2.2.00/15.0076)

Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !Z důvodu preventivních opatření proti šíření koranaviru se mohou zásilky z našeho eshopu zpozdit. Děkujeme za pochopení.


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE