Kategorie

Internetový obchod www.rybarskeknihy.cz  vynaloží maximální úsilí, aby Vám objednané tituly vždy doručil v nejkratší možné lhůtě a perfektním stavu. Objednávky vyřizujeme průběžně po připsání plateb na účet.  Z technických důvodů jsou zásilky  zasílány bez faktury. Faktura je následovně zaslána samostatně. Doba od obdržení platby do odeslání zásilky se pohybuje od 2 do 6 pracovních dnů. Výsledná cena kompletní objednávky, kterou Vám budeme účtovat, zahrnuje celkovou cenu objednaných titulů, manipulační poplatky, balné a poštovné. Ceny jsou uváděny včetně DPH. Výše poštovného a balného je paušálně stanovená na 120 Kč vč. DPH. V případě objednávky nad 1000 Kč vč. DPH je poštovné zdarma.

 

Zásilky jsou odesílány DOPORUČENĚ na adresu Objednatele pouze prostřednictvím České pošty a to vždy po přijetí platby na účet Prodávajícího.

 

Zasílání zboží dobírkou je možné pouze ve výjimečných případech a po předchozí domluvě s obsluhou eshopu.

 

Osobní odběr je možný  po telefonické domluvě na adrese:

 

Ing. Václav Nebeský

Fakulta rybářství a ochrany vod

Na Valše 207, 389 01 Vodňany

T/ +420 389 034 774

M/ +420 602 263 544

E/  nebesky@frov.jcu.cz

 

Platba předem na účet eshopu, nebo hotově při předání zboží. V případě platby v hotovosti je kupujícímu vydán daňový doklad - paragon.
Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !Z důvodu preventivních opatření proti šíření koranaviru se mohou zásilky z našeho eshopu zpozdit. Děkujeme za pochopení.


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE