Kategorie

Dodací podmínky a doprava


Internetový obchod www.rybarskeknihy.cz  vynaloží maximální úsilí, aby Vám objednané tituly vždy doručil v nejkratší možné lhůtě a perfektním stavu. Objednávky vyřizujeme průběžně po připsání plateb na účet.  Z technických důvodů jsou zásilky zasílány bez faktury. Faktura je následovně zaslána samostatně poštou. Doba od obdržení platby do odeslání zásilky se pohybuje od 2 do 6 pracovních dnů. Výsledná cena kompletní objednávky, kterou Vám budeme účtovat, zahrnuje celkovou cenu objednaných titulů, manipulační poplatky, balné a poštovné. Ceny jsou uváděny včetně DPH.

Výše poštovného a balného je v rámci ČR paušálně stanovená na 120 Kč vč. DPH. V případě objednávky nad 2000 Kč vč. DPH je poštovné zdarma.
 
Zásilky (hmotnost 0,1-3 kg) jsou odesílány DOPORUČENĚ na adresu Objednatele prostřednictvím České pošty a to vždy po přijetí platby na účet Prodávajícího. Při nadrozměrné zásilce (3-9,9 kg) je kupující vyzván obsluhou eshopu o výběr výdejního místa v rámci služby Zásilkovna.cz. Výdejní místo je oznámeno obsluze eshopu a potvrzeno. Tyto nadrozměrné zásilky jsou odesílány pouze službou Zásilkovna.cz.

SLOVENSKO: Při zasílání zásilky (bez rozdílu hmotnosti) na Slovensko je využíváno služeb Zásilkovny.cz, respektive Zásielkovňa.sk. Zvolené výdejní místo bude individuálně řešeno a navrhnuto kupujícím a odsouhlaseno prodávajícím.
Cena odeslání zásilky na Slovensko je 200 kč.

 Zasílání zboží dobírkou NENÍ možné.
 
Osobní odběr je možný po telefonické domluvě na adrese:
 
Ing. Václav Nebeský, Ph.D.
Fakulta rybářství a ochrany vod
Zátiší 728 II, 389 01 Vodňany
M/ +420 602 263 544
E/  nebesky@frov.jcu.cz
 
Platba předem na účet eshopu, nebo hotově při předání zboží. V případě platby v hotovosti je kupujícímu vydán daňový doklad - paragon.
Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE