Kategorie

Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický ve Vodňanech oslavil v roce 2021 své 100. výročí založení. Po celou dobu své existence zprostředkovával všem zájemcům výsledky své vědecké práce prostřednictvím odborných článků, publikací a periodik. Největší tradici má bezesporu řada odborných publikací z edice Metodik. Od roku 2009 navázala na tradici vydavatelské činnosti Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ta tuto tradici nejen udržuje, ale vydavatelskou činnost rovněž rozvíjí a rozšiřuje o nové tituly. Všechny dostupné knihy, skripta, metodiky, slovníky, DVD a další produkty jsou nyní zájemcům jednoduše a přehledně dostupné na nové verzi eshopu www.rybarskeknihy.cz.

Novinkou je i prodej vlastní kosmetiky vyvinuté na fakultě, jejíž základem extrakt z pravého jeseteřího kaviáru získaného bez nutnosti ublížit jikernačkám. Tzv. kaviár přátelský k jeseterům - Sturgeon Friendly Caviar.

V naší nabídce naleznete stovky vědeckých a odborných publikací a materiálů, které Vám zprostředkují zásadní informace o rybářství. Např. publikace z řady Metodik, kterých je v nabídce přes 170, Vám pomohou při hospodaření na rybnících, s obsádkou, s léčbou nemocí apod.

Mnoho let přinášíme odbornou rybářskou literaturu nejen pracovníkům z oborné praxe, ale i středoškolským a vysokoškolským studentům, zaměstnancům státní správy, členům rybářských svazů a laickým zájemcům o tuto problematiku.
 
•    Specializujeme se na odborné publikace z oboru rybářství
 
•    Nabízíme zajímavé slevy na nákup odborné literatury (výhodné tématické balíčky)
 
•    Přinášíme nejnovější vědecké poznatky ze všech odvětví rybářství

•    Sledujeme knižní trh a přinášíme knižní novinky z jiných nakladatelství
Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE