Kategorie

Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický ve Vodňanech oslavil v roce 2011 své 90. výročí založení. Po celou dobu své existence zprostředkovával všem zájemcům výsledky své vědecké práce prostřednictvím odborných článků, publikací a periodik. Největší tradici má bezesporu Bulletin VÚRH a samozřejmě řada odborných publikací z edice Metodik. Od roku 2009 navázala na tradici vydavatelské činnosti Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ta tuto tradici nejen udržuje, ale vydavatelskou činnost rovněž rozvíjí a rozšiřuje o nové tituly. Všechny dostupné knihy, skripta, metodiky, slovníky, DVD a další produkty jsou nyní zájemcům jednoduše a přehledně dostupné na nové verzi eshopu www.rybarskeknihy.cz.


V naší nabídce naleznete stovky vědeckých a odborných publikací a materiálů, které Vám zprostředkují zásadní informace o rybářství. Např. publikace z řady Metodik, kterých je v nabídce přes 100, Vám pomohou při hospodaření na rybnících, s obsádkou, s léčbou nemocí apod.

Mnoho let přinášíme odbornou rybářskou literaturu nejen pracovníkům z oborné praxe, ale i vysokoškolským studentům, zaměstnancům státní správy, členům rybářských svazů a laickým zájemcům o tuto problematiku.

 

•    Specializujeme se na odborné publikace z oboru rybářství

 

•    Nabízíme zajímavé slevy na nákup odborné literatury (výhodné tématické balíčky)

 

•    Přinášíme nejnovější vědecké poznatky ze všech odvětví rybářství


Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Novinky:! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !Z důvodu preventivních opatření proti šíření koranaviru se mohou zásilky z našeho eshopu zpozdit. Děkujeme za pochopení.


Nově v nabídce:


Kaviárová kosmetikaRybářství a rybolov

k objednání ZDERyby evropských vod v ilustracích Květoslava Híska

k objednání ZDESladkovodní ryby – recepty

k objednání ZDE